Microsoft Office 2011

Microsoft Office 2011 Mac için

Mac için Office'in en son sürümü

Bu program artık indirilemez. Şuna baksana Mac 2016 için Office yerine. Mac için Microsoft Office 2011 , Mac OS X ile sorunsuz bir şekilde çalışmak üzere yeniden tasarlanmış ünlü Microsoft Office Suite'in en son sürümüdür. Bu sürümdeki en...Tam açıklamayı görüntüle

AVANTAJLAR

  • Çok daha iyi OS X entegrasyonu
  • SkyDrive ve SharePoint ile Entegrasyon
  • Çok sayıda yeni ve ilginç şablon
  • Outlook şimdi eklendi (önceki Entourage)
  • Şerit ve Spot Işığı Entegrasyonu
  • Belge paylaşımı ve işbirliği çok gelişmiş

DEZAVANTAJLAR

  • OneNote'un Mac sürümü yok
  • Ev ve Öğrenci Outlook'u içermez
  • Outlook, iPhone'larla senkronize edilmiyor

Mükemmel
9

Bu program artık indirilemez. Şuna baksana Mac 2016 için Office yerine.

Mac için Microsoft Office 2011 , Mac OS X ile sorunsuz bir şekilde çalışmak üzere yeniden tasarlanmış ünlü Microsoft Office Suite'in en son sürümüdür.

Bu sürümdeki en önemli kapanımlardan biri, Windows için Office 2011'de bulunabilen Şerit özelliğidir . En tepede çalışan sekmelerden, artık her bir uygulamanın tüm işlevlerine erişebilir ve gerçek belgelerinize odaklanmak için size daha fazla ekran alanı sunabilirsiniz. Diğer dikkate değer eklemeleri ise Outlook'un Mac'e gelmesi anlamına geliyor, bu da Microsoft Office 2011 kullanıcılarının artık Windows'da olduğu gibi iletişim kurmak için posta ve takvim istemcisini kullanabiliyor.

Mac için Microsoft Office 2011, Word (kelime işlem) Excel (elektronik tablolar), PowerPoint (sunumlar) ve Outlook (e-posta ve takvim yöneticisi), ancak aynı zamanda Uzak Masaüstü Bağlantısı, Microsoft Messenger (ve profesyonel sürüm Communicator ) ve Document Connect ile birlikte gelir . belgeleri ağlar arasında paylaşma.

Diğer önemli geliştirmeler arasında, Mac için Microsoft Office 2011 , metinleri, e-tabloları ve sunuları zenginleştirmek için çok sayıda şablon, tema ve kaynak getiriyor. İletişim, Microsoft Messenger, Communicator ve elbette Microsoft Outlook'un kullanımıyla yeni bir seviyeye çekildi. Microsoft Office 2011, OS X ile çok daha iyi bir görünüme ve Spotlight ile bütünleşmeye çok daha iyi entegre edilmiştir . Windows ve Mac için Office arasında çalışma da , Belge Connect tarafından epitomize edilmiş ve platformlar arasında aynı belgeler üzerinde çoklu işbirliğine olanak tanıyan önemli ölçüde geliştirilmiştir .

Özetle, Microsoft, Mac için Microsoft Office 2011'i OS X'te çalışacak daha iyi bir Office paketi haline getirmek için gereken tüm iyileştirmeleri sağlayan ödevini yaptı.

mac için Ofis Paketleri en fazla indirilenler

Microsoft Office 2011

İndir

Microsoft Office 2011 for Mac 14.2.5

Microsoft Office 2011 hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Sponsorlu×